ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW Z PASJĄ

Założycielami Naszej Kancelarii są adwokat Michał Królikowski i adwokat Maciej Romuald Nowak należący do grona adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Siedziba Kancelarii znajduje się w samym centrum najstarszego miasta Polski - Kaliszu.

Adwokaci Kancelarii wraz z aplikantami adwokackimi oraz pozostałymi współpracownikami tworzą zwarty zespół osób, których pasja i zaangażowanie stanowi o skuteczności przyjmowanych rozwiązań. Na wysoką jakość pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię składa się doświadczenie, profesjonalizm w działaniu, otwartość na bieżące potrzeby Klientów, a przede wszystkim dbałość o dobro powierzonych spraw. Podstawowym założeniem Kancelarii jest zapewnienie jej Klientom kompleksowej pomocy prawnej poprzez specjalizacje w różnych dziedzinach prawa. Kancelaria świadczy zatem pomoc m.in. w zakresie prawa karnego i karnoskarbowego, prawa wykroczeń, prawa cywilnego oraz handlowego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń, prawa konkurencji, prawa autorskiego, etc.

Kompleksowa obsługa prawna

Kancelaria Królikowski & Nowak świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Naszymi klientami są wiodące firmy z regionu południowej wielkopolski. Kancelaria prowadzi także obsługę klientów indywidualnych, w szczególności w sprawach karnych, cywilnych i gospodarczych. Dla przejrzystej oceny naszych specjalizacji w kancelarii istnieją trzy departamenty: dział obsługi przedsiębiorstw, dział obsługi klientów indywidualnych, dział sądowy. Ich celem jest indywidualne podejście do każdej z powierzonych spraw.

W trosce o zaufanie Klientów i najwyższą jakość świadczonej pomocy prawnej Kancelaria Królikowski & Nowak, podążając za zmianami prawa, nie ustaje w dążeniu do jak najlepszego rozwiązywania powierzonych problemów. Uznanie dla Kancelarii potwierdza wciąż powiększające się grono jej Klientów oraz współpracowników, także zagranicznych.