Odszkodowania

Dochodzenie odszkodowań to wiodący przedmiot działalności naszej Kancelarii. Współpracujemy z wieloma specjalistami z dziedziny motoryzacji, medycyny, dzięki których pomocy ocena szkody jest bardzo precyzyjna.Posiadamy bogate i szerokie doświadczenie w sporach z Zakładami Ubezpieczeń. Możemy poszczycić się ogromną skutecznością, w reprezentowaniu naszych Klientów. Jesteśmy w stanie dokładnie określić wysokość przysługujących roszczeń i przeprowadzić skuteczne postępowanie w celu ich uzyskania, w łącznie z prowadzeniem sprawy na etapie postępowania karnego jako pełnomocnik pokrzywdzonego. W przeciwieństwie do firm odszkodowawczych zapewniamy profesjonalną pomoc na każdym etapie postępowania. Wynagrodzenie za prowadzenie spraw w znakomitej większości uzależnione jest od wyniku sprawy.

Sprawy prowadzimy na terenie całej Polski

Świadczymy pomoc prawną w zakresie następujących spraw:
- wypadek komunikacyjny,
- wypadek przy pracy,
- wypadek rolniczy,
- wypadek związany z uprawianiem sportu,
- zalanie, pożar, awaria sieci energetycznej, huragan,
- błąd medyczny, w tym zakażenie w szpitalu, błędna diagnoza, niewłaściwe leczenie, zaniechania w diagnostyce i leczeniu, błąd przy porodzie,
 śmierć osoby bliskiej.

Dzięki Naszemu zaangażowaniu i bogatej wiedzy fachowej Poszkodowani uzyskują niejednokrotnie świadczenia kilkunastokrotnie wyższe niż uzyskiwane bez pomocy Kancelarii.

Jeżeli doznałeś szkody i potrzebujesz pomocy prawnej, wypełnij formularz, opisz stan faktyczny, niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.